Telefon

+90 216 553 90 00

Adres

İstanbul

Bayrampaşa Klima Servisi

Bayrampaşa klima servisi olarak, klima sistemlerinin bakımı, onarımı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin konforunu ve memnuniyetini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için buradayız.

Klima sistemleriyle ilgili deneyimli ve yetenekli bir ekibe sahibiz. Sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözebilecek bilgi ve becerilere sahip personelimizle, klima sisteminizin sorunlarını anında gideriyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz, en son teknolojileri kullanarak hızlı ve doğru çözümler sunmaya gayret etmektedir.

Klima bakımı, onarımı ve kurulumu gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Eski bir klima sistemi tamir edilmesi gerektiğinde ya da yeni bir klima kurulumu yapılması gerektiğinde bize güvenebilirsiniz. Ayrıca, periyodik bakım planları sunarak klima sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilmesini ve temizlenmesini sağlıyoruz.

Klima Bakımı

Bayrampaşa içerisinde hizmet veren bir klima servisi olarak, klima sistemlerinin düzenli bakımını sağlayarak performansını ve verimliliğini artırmaya yardımcı oluyoruz. Klima bakımı, bir klimanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Aynı zamanda klima bakımı yaptırılarak enerji tasarrufu yapılması da mümkündür.

Doğru şekilde bakımı yapılan bir klima iç mekan hava kalitesini iyileştirir. Bu sebeple firmamız, klima bakımı konusunda büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Sizlere klima bakımı konusunda verdiğimiz hizmetleri şöyle belirtmek mümkündür;

  • Temizlik ve filtre değişimi
  • Gaz basınç kontrolü
  • Elektrik bağlantılarının kontrol edilmesi
  • Genel kontroller
  • Test aşaması

Klima sistemlerindeki filtrenin temizliği ve değişimi, hava akışının düzgün olmasını ve içerideki hava kalitesinin yüksek olmasını sağlar. Kirli ya da tıkanmış bir filtre, klimanın performansını olumsuz yönde etkileyebilir ve enerji verimliliğini düşürebilir. Uzman teknisyenlerimiz, filtrelerin temizlenmesi ya da değiştirilmesi için gereken işlemleri gerçekleştirir.

Dış ünite bobinleri ve iç ünite bobinleri zamanla kirlenebilir. Bu kirlilik, klima sistemlerinin verimliliğini düşürebilir. Klima bakımı sırasında bobinlerin temizlenmesi ve toz, kir veya kalıntıların uzaklaştırılması işlemi yapılır. Bu sayede klimanın daha etkili bir şekilde çalışması sağlanır.

Klima sistemlerinin gaz basınç seviyeleri, optimum performans için düzgün ayarlanmalıdır. Uzmanlarımız, gaz basınçlarını kontrol eder ve gerektiğinde ayarlamalar yapar. Bu, klimanın soğutma kapasitesini korurken enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olur.

Author

ajansay

Sektöründe 12 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Arı İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetler 1 yıl garantilidir.

İletişim

+90 533 258 60 37

+90 216 553 90 00

İSTANBUL

info@ariiklimlendirme.com