Telefon

+90 216 553 90 00

Adres

İstanbul

Başakşehir Klima Servisi

Klimalar son zamanlarda günlük yaşamın vazgeçilmez aletleri arasına girmiştir. Özellikle son yıllarda kullanımı artan klimalarda bazı sorunlar oluşabilmektedir. Bu sorunların giderilmesi, klimanın kullanım ömrünü uzatmak için gereklidir. Başakşehir klima servisi olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız, en iyi klima tamirini yapmaktadır.

Klima tamiri oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Öncelikli olarak klimadaki hasarın neyden kaynaklandığı bulunmalı ve bu sorunu tamir etmek için gerekli planlamalar yapılmalıdır. Bu sebeple klima bakım, onarım ve tamir işlerinde bu alanda deneyim sahibi bir ekip ile çalışmak önemlidir.

Arı İklimlendirme olarak uzun yıllardır alanda edindiğimiz tecrübeyi sizlerle buluşturuyoruz. Ekibimizde yer alan uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere en iyi klima tamirini hizmetlerini sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçerek en iyi klima servisi hizmetini alabilirsiniz. Sizlere yalnızca bir tık uzaklıktayız. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren eviniz ya da iş yeriniz için uzman bir ekip gönderilerek klimanın mevcut durumu incelemeye alınacaktır.

Daha sonra ise olası hasar tespitleri yapılacak ve ekip arkadaşlarımız sizleri bu konuda bilgilendirecektir. Tüm ücretlendirmeler konusunda da ekip arkadaşlarımız detaylı bir şekilde size süreci anlatacaktır.

Klima Tamiri

Klima servisi olarak, klima sistemlerinizde meydana gelen her türlü arızayı gidermek için profesyonel tamir hizmetleri sunuyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, klima sistemlerinizdeki sorunları tespit etmek ve etkili bir şekilde çözmek için donanımlı ve deneyimlidir.

Klima tamiri ciddi bir konudur. Çünkü doğru şekilde yapılamayan klima tamiri ilerleyen zamanlarda da yeniden sorun çıkaracaktır. Bu durum da hem ek masraflar yapılmasına hem de klimadan tam olarak verim alınamamasına neden olmaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz klima tamiri hizmetlerimiz arasında şunlar bulunmaktadır;

  • Arıza tespiti
  • Onarım
  • Yedek parça değişimi
  • Gaz dolumu
  • Elektriksel sorunlar
  • Performans ve verimlilik kontrolü

Klima sisteminizde bir arıza veya sorunla karşılaştığınızda, profesyonel klima tamiri hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Uzman ekibimiz, hızlı ve etkili bir şekilde sorunlarınızı çözmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Size güvenilir bir tamir hizmeti sunmak için buradayız. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz

Author

ajansay

Sektöründe 12 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Arı İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetler 1 yıl garantilidir.

İletişim

+90 533 258 60 37

+90 216 553 90 00

İSTANBUL

info@ariiklimlendirme.com