Telefon

+90 216 553 90 00

Adres

İstanbul

Bakırköy Klima Servisi

Günlük yaşamı kolaylaştıran klimalar, neredeyse her ev ve iş yerinde kullanılmaya başlanmıştır. Klimaların ısıtma ve soğutma amaçlı olarak iki şekilde de kullanılabiliyor olması en büyük avantajlarından bir tanesidir. Ancak bazı durumlarda klimalarda arıza meydana gelebilir. Bakırköy klima servisi olarak böyle durumları düzeltmek için çalışıyoruz.

Klima tamirinde dikkatli bir şekilde çalışılması önemlidir. Çünkü tamir esnasında yapılacak ufak bir hata bile, klimanın çalışmaz hale gelmesine neden olabilir. Bu sebeple klima tamiri konusunda kendisini ispat etmiş bir firma ile birlikte hareket edilmelidir.

Arı İklimlendirme olarak uzun yıllara dayanan tecrübemize güveniyor ve sizlere en kaliteli klima tamiri hizmetlerini sunuyoruz. Ekibimizde yer alan uzman arkadaşlarımız, sürecin başından sonuna dek sizi bilgilendirmeye de özen gösteriyor.

Klima Tamiri Fiyatları

Klimaların bozulması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Özellikle sıcaklığın yükseldiği yaz aylarında bozulan klimalar günlük hayatı çekilmez hale getirebilir. Bu sebeple klimaların düzenli bir şekilde bakımının yapılması ve arıza durumunda zaman kaybetmeden tamir edilmesi gerekmektedir.

Klima tamirine başlanmadan önce detaylı bir hasar tespiti yapılmalıdır. Hasar tespiti sayesinde uygun bir tamir planlaması yapmak mümkün hale gelmektedir. Bu sebeple firmamız, hasar tespitini yerinde yapmak üzere evinize ya da iş yerinize ulaşım sağlamaktadır.

Ekibimizde klima tamiri konusunda tecrübe sahibi ustalarımız klimayı detaylı bir şekilde inceleyerek hasarın nereden kaynaklandığını tespit edecektir. Klimalarda meydana gelen hasar pek çok farklı sebeple olabilir.

Örneğin, klimanın elektrik bağlantıları konusunda bir sorun varsa sorunun ana kaynağı evin ya da iş yerinin elektrik tesisatından kaynaklanıyor olabilir. Böyle durumlarda ek bazı işlemler de yapılması gerekebilir.

Klima tamiri fiyatları bunun gibi sebepler neticesinde değişiklik göstermektedir. Klima tamirinin ne kadar tutacağını hesaplamak için ilk olarak klimanın bozulmasına neyin sebep olduğu bulunmalıdır.

Firmamız, bu konuda oldukça hassas bir şekilde çalışmaktadır. Klimanın bozulmasına sebep olan ana etken hızlı bir şekilde tespit edilerek olası masraflar ve tamir planı hakkında sizi bilgilendirmekteyiz. En uygun fiyatlarla klima tamiri yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author

ajansay

Sektöründe 12 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Arı İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetler 1 yıl garantilidir.

İletişim

+90 533 258 60 37

+90 216 553 90 00

İSTANBUL

info@ariiklimlendirme.com