Telefon

+90 216 553 90 00

Adres

İstanbul

Bahçelievler Klima Servisi

Arı İklimlendirme olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşmak için buradayız. Bahçelievler klima servisi olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’un diğer semtlerinde de klima servisi konusunda size destek olmaktadır.

Yaptığımız işlerin özenli olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Uzman ekibimiz, klima montajı başta olmak üzere eski bir klimanın onarım işlemlerinde ya da klima bakımı konusunda sizlere büyük bir titizlik ile profesyonel bir destek sunmaktadır.

Bize ulaşarak sahip olduğumuz tecrübeden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere en iyi desteği sunmak için uzun yıllardır çalışıyoruz. Klima onarımı, bakımı ve tamiri konusunda verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyetini fazlasıyla önemsiyoruz.

Klima Satışı

Arı İklimlendirme olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de klima satışıdır. Klima satışı konusunda da müşterilerimizin en iyi ve en kaliteli hizmeti almasını önemsiyoruz. Bu sebeple birlikte çalıştığımız uzman ekip arkadaşlarımızın görüşlerini de dikkate alarak sizlere en iyi klima satışını yapıyoruz.

Sahip olduğumuz geniş klima seçeneklerini sizlere sunarak eviniz ya da iş yeriniz için en uygun klimanın hangisi olacağına karar vermenize yardımcı oluyoruz. Çünkü bir klima sisteminden tam olarak verim alınabilmesi için doğru klima seçimi yapılması gerektiğini biliyoruz.

Doğru yapılan bir klima seçimi, sizlere verimlilik ve enerji tasarrufu olarak dönecektir. Bu nedenle klima satın almadan önce, doğru kararı vermeniz için size danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınızı değerlendirerek, mekanınıza uygun en verimli ve uygun maliyetli klima seçeneklerini belirlemek için sizinle iş birliği yapıyoruz. Klima tercihleriniz hakkında bilgi ve öneriler sunarak, en doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.

Satın aldığınız klima sisteminin güvenli ve doğru bir şekilde kurulumunu sağlıyoruz. Uzman teknisyenlerimiz klima montajında olduğu gibi, klima sisteminizin doğru bir şekilde kurulmasını ve optimum performansını sağlamak için çalışır. Elektrik bağlantıları, gaz bağlantıları ve diğer kurulum aşamaları profesyonelce gerçekleştirilir.

Satın aldığınız klima sistemleri için garanti süresi ve satış sonrası servis hizmetleri sunuyoruz. Klima sisteminizde oluşabilecek arızaları tamir etmek için teknik destek sağlıyoruz. Garanti süresi boyunca, klima sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için gerekli müdahaleleri yapıyoruz.

Author

ajansay

Sektöründe 12 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Arı İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetler 1 yıl garantilidir.

İletişim

+90 533 258 60 37

+90 216 553 90 00

İSTANBUL

info@ariiklimlendirme.com