Telefon

+90 216 553 90 00

Adres

İstanbul

Avcılar Klima Servisi

Günlük hayatın bir parçası haline gelen klimaların bakım, onarım ve tamir işleri için Avcılar klima servisi olarak firmamıza güvenebilirsiniz. Klima sistemleri ile alakalı tüm konular için uzman bir ekibe sahibiz.

Profesyonel ekibimiz klima sistemlerinin montajı ve demontajı konusunda da yeterli birikime sahiptir. Tüm işlemler son derece titiz bir şekilde ve en kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçerek klima sisteminizin montaj ya da demontaj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız, yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu sebeple sizleri sürecin en başından sonuna dek bilgilendirmeye de özen göstermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sizin için en uygun olacak ilk tarihe randevunuz oluşturulur.

Klima Demontajı Fiyatları

Klima demontaj işlemi, genel olarak eski bir klima sisteminin sökülmesi için yapılmaktadır. Aynı zamanda yanlış bir yere konumlandırılan klima sisteminin yerini değiştirmek için de demontaj işleminin yapılması gerekir.

Klima demontajı fiyatları konusunda etkili olan pek çok faktör olduğunu söylemek mümkündür. Bu faktörler arasında klima sisteminin büyüklüğü ve klimanın tipi gibi temel faktörler yer almaktadır.

Büyük bir klima sisteminin demontaj işlemleri sırasında elektrik bağlantılarına dikkat etmek gerekeceği için işlem daha uzun sürebilir. Aynı zamanda farklı uzmanlık alanlarında çalışan ustalara da ihtiyaç olabilir.

Bu sebeple klima demontajından önce bu işlemin nasıl yapılacağına dair bir planlama yapılmalıdır. Demontaj işlemi sırasında klimanın asılı olduğu duvarın hasar almaması da önemli bir diğer unsurdur.

Eğer demontaj işlemi, klima sisteminin yanlış bir yere konumlandırılmış olması sebebi ile yapılıyorsa yeni bir klima sisteminin de yeniden montajı yapılması gerekecektir. Bu nedenle yeni klimanın montaj masrafı gibi ek masraflar da oluşabilmektedir.

Klima demontajı işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılması önemlidir. Aksi halde istenmeyen bazı durumlar oluşabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için klima demontajı konusunda güvenilir bir ekiple çalışmak gereklidir.

Firmamız, müşteri odaklı çalışma anlayışını klima demontajı işlemlerinde de sürdürmektedir. Klimanın demontaj işlemi sırasında hiçbir eşyanın zarar görmemesi için oldukça titiz bir şekilde çalışmaktayız. Klima demontajı için de en uygun işçilik ücretini almaktayız.

Author

ajansay

Sektöründe 12 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Arı İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetler 1 yıl garantilidir.

İletişim

+90 533 258 60 37

+90 216 553 90 00

İSTANBUL

info@ariiklimlendirme.com