Telefon

+90 216 553 90 00

Adres

İstanbul

Ataşehir Klima Servisi

İstanbul Ataşehir klima servisi olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Klima sistemleri konusunda birlikte çalıştığımız profesyonel ekip ile en iyi hizmetleri sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Firmamız için müşterilerimizin beğenisini kazanmak son derece önemlidir. Bu sebeple yaptığımız tüm işlerde sizin de görüş ve önerilerinizi almakta ve işlerimizi kısa sürede bitirerek vaktinizin küçük bir bölümünü almaktayız.

Klima Montajı Fiyatları

Klima montajı oldukça önemli bir iştir. Çünkü klima sistemlerinin doğru bir şekilde montajının yapılması olası kazaların önüne geçmek için gereklidir. Bu sebeple firmamız, klima montajı konusunda en doğru ölçümleri yapmakta ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Klima montajı fiyatları konusunda firmamız, müşteri odaklı çalışma prensibine uygun bir şekilde sizlerden en uygun işçilik ücretini istemektedir. Her bütçeye uygun klima montajı hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin ceplerini de düşünüyoruz.

Klima montajında dikkat edilmesi gereken pek çok detay vardır. Bu nedenle aslında basit gibi görünen klima montajı işlemini gerçekleştirmek için uzman bir ekip gereklidir. Ataşehir klima servisi olarak klima montajı konusunda yıllardır deneyimli bir ekip ile hizmet vermektedir.

Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Klima montajı işlemlerinde elektrik bağlantılarının doğru bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Aksi halde montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra elektrik bağlantılarında oluşan sorunların çözülmesi için ek masraflar ortaya çıkacaktır.

Profesyonel ekibimiz bizimle iletişime geçtiğinizde sizin için uygun bir gün ve saatte belirttiğiniz adrese gelerek bir inceleme yapmaktadır. Bu inceleme, klima sisteminin montajı için en uygun alanın hangisi olduğunu saptamak için yapılmaktadır.

Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan her duvar bir klima sistemini taşımak için uygun olmayabilir. Bu sebeple klimanın doğru bir şekilde monte edilmesi için montaj işlemi öncesinde yerinde bir gözlem yapılmalıdır.

Sizin için oluşturduğumuz randevu gününde klima montajı işlemini gerçekleştirecek olan ekibimiz sizi ziyaret edecek ve klima için en uygun yeri saptayacaktır. Klimanın monte edileceği alanın, klimanın büyüklüğüne uygun olması ve klimanın ağırlığını taşıyabilmesi gereklidir.

Ataşehir klima servisi olarak, sizler için en iyi klima montajı hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author

ajansay

Sektöründe 12 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Arı İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetler 1 yıl garantilidir.

İletişim

+90 533 258 60 37

+90 216 553 90 00

İSTANBUL

info@ariiklimlendirme.com