Telefon

+90 216 553 90 00

Adres

İstanbul

Ataköy Klima Servisi

Ataköy klima servisi olarak, uzman personellerle hizmet vermekteyiz. Evlerimizde ya iş yerlerimizde kullanmakta olduğumuz her teknolojik alet gibi klimalar da uzun süreli kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Eskiyen klimalar doğru bir bakımdan geçmez ise kalıcı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sebeple doğru ve etkili bir klima bakımı için Ataköy klima servisi olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

Klima sistemleri konusunda tüm ekip arkadaşlarımız uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Klima bakımı konusunda sahip olduğumuz bu deneyimi sizinle uygun fiyatlarla paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Klima bakımı işlemlerini büyük bir titizlikle yürütüyor ve klima sistemlerini ilk günkü haline getiriyoruz. Ekibimizde bulunan profesyonel ekip arkadaşlarımız klima bakımını belirli bir plan dahilinde ve olabilecek en kısa sürede gerçekleştiriyor.

Klima Bakımı Fiyatları

Ataköy’de yaşayan siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, klima sistemlerinin bakım ve onarım işlemlerini özverili bir şekilde gerçekleştiriyor. Klima sistemlerinin düzenli bir şekilde bakımının yapılması hem klimanın kullanım ömrünü uzatmakta hem de klimadan alınan verimi en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Ataköy klima bakımını bu alanda faaliyet gösteren bir firmanın yapması önemlidir. Çünkü düzgün şekilde bakımı yapılmayan klima sistemleri, ilerleyen zamanlarda büyük arızalara sebep olabilir. Bu durumda da klimanın kullanımı imkansız hale gelir.

Arı İklimlendirme olarak klima sistemlerinin bakımı konusunda büyük bir dikkatle işlerimizi yapmaktayız. Klima bakımı işlemleri içerisinde pek çok farklı alan bulunmaktadır. Bu alanlardan bazılarını ise şu şekilde belirtmek mümkündür; klimanın temizliği ve filtrelerinin değiştirilmesi, gaz basıncının kontrol edilmesi ve klimanın içerisinde bulunan elektrik bağlantılarının kontrol edilmesi.

Pek çok farklı alanda genel bir değerlendirme yapıldıktan sonra ekibimiz, klima sisteminin bakımına başlamaktadır. Ancak ilk olarak tam anlamıyla doğru bir bakım planının oluşturulmasına özen gösterilmektedir.

Klima bakımı fiyatları pek çok kişi için yüksek gelebilir. Ancak klima sisteminde bir arıza oluşmadan önce klima bakımı için ödenecek tutar, arızanın giderilmesi için ödenecek olan para miktarından çok daha az olacaktır.

Firmamız, klima bakımı fiyatları konusunda müşteri odaklı bir çalışma prensibi belirlediği için tüm masraflar konusunda sizleri bilgilendirmekte ve bütçenize uygun bir ödeme planı oluşturmaktadır.

Author

ajansay

Sektöründe 12 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Arı İklimlendirme, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetler 1 yıl garantilidir.

İletişim

+90 533 258 60 37

+90 216 553 90 00

İSTANBUL

info@ariiklimlendirme.com